Právě se nacházíte: Freemagazine.cz > Články > Travis Pastrana a jeho  Nitro Circus - živě v Praze!
freemagazine

Travis Pastrana a jeho  Nitro Circus - živě v Praze!

Travis Pastrana a jeho  Nitro Circus - živě v Praze!

Nejnovější a nejodvážnější adrenalinová živá show, Travis Pastrana‘s  Nitro Circus Live, která drží rekordy v návštěvnosti ve Spojených státech, Austrálii a na Novém Zélandu, se poprvé v listopadu a prosinci roku 2012 chystá do Evropy. Půjde o největší a nejodvážnější akční sportovní produkci na světě, která se kdy konala.

NITRO CIRCUS LIVE
26. 11 . 2012 PRAHA – O2 ARENA
VSTUPENKY V PRODEJI VE SBĚRNÁCH SAZKA, A.S.
REZERVACE NA  WWW.SAZKATICKET.CZ
CENY VSTUPENEK: 950 -1950  Kč 

 
Na svém prvním evropském turné, které navštíví Spojené království, Švédsko, Německo, Rakousko, Belgii, Nizozemí, Španělsko a Českou republiku, se představí sedmnáctinásobný medailista z X Games a legenda akčních sportů Travis Pastrana .Celá akce Nitro Circus bude natáčena televizním štábem MTV a materiály budou použity v připravovaném filmu Nitro Circus 3D. Kromě Pastrany se představí i přední světová ženská kaskadérka Jolene Van Vugt (CAN),  mnohonásobní držitelé rekordů Erik Roner (USA), Jim De Champ (USA), Special Greg (USA), Dusty Wygle (USA), Nate Adams , (USA), Adam Jones (USA) a někteří další z nejlepších světových akčních atletů. Českou republiku bude reprezentovat Petr Pilát .

Nitro Circus Live je dvě a půl hodiny dlouhá podívaná plná velkolepých choreografií akčních sportů. Každá přehlídka spojuje největší a nejlepší freestyle motocross (FMX), neskutečné akrobatické kousky BMX a skateboard akce, stejně jako slavné kousky členů Nitro Circus předvádějících neuvěřitelné a bláznivé výkony na 15 metrů vysoké Nitro Gigant-A-rampě.
 
Fanoušci mohou očekávat všechno – od tříkolky pro děti, lyže, tandemová kola a motokoloběžky, až po nákupní vozíky, Barbie auto, a dokonce i chladič nápojů. Přehlídka také obsahuje efektní choreografii FMX, včetně deseti jezdců, kteří předvedou sérii backflipů, kterou je třeba vidět na vlastní oči, abyste uvěřili.
 
Hlavní představitel Nitro Circus Travis Pastrana řekl: “Ještě nikdy jsem nebyl na turné po Evropě  a velmi se těším na  příležitost představit se  tisícům diváků  v mnoha různých zemích. Nitro je celé o nás všech, kteří se každý večer snažíme dostat ze sebe o trochu víc, než je v lidských silách, takže nikdy netušíte, co se v našich show přihodí!“
 
Generální ředitel Nitro Circus Live Michael Porra dodal: “Jsme nadšeni, že tuto úžasnou show můžeme představit vůbec poprvé v Evropě, a dát tak fanouškům možnost vidět nejslavnější postavy akčních sportů. Je to největší produkce svého druhu, kterou kdy Evropa viděla, s rozsáhlým týmem 35 účinkujících. Tohle je představení, které lidem vyrazí dech!“
 
Pro toto evropské turné byla vytvořena technicky nejmodernější scéna v hodnotě mnoha milionů dolarů, která umožní představit masivní produkci v sérii večerních vystoupení v různých městech po celé Evropě a na jediném vystoupení v pražské O2 aréně. Jedná se celosvětově o první produkci akčních sportů svého druhu a na její přepravení je zapotřebí 10 kamionů.
 
Nitro Circus, který založili Travis Pastrana, Gregg Godfrey a Jeremy Rawle, se těší rychlému nárůstu globální popularity, kterou odstartovala novátorská série DVD s Travisem a jeho přáteli, kteří předvádějí neuvěřitelně nebezpečné kousky na celé řadě bláznivých zařízení.
 
V roce 2009 se spojili s MTV a vytvořili nový hit, televizní seriál z produkce Godfrey Entertainment a Dickhouse, který se vysílal v 60 zemích celé dvě sezóny a těšil se velké sledovanosti. To vedlo ke vzniku Nitro Circus 3D filmu, který bude celosvětově uveden koncem letošního roku a který půjde ve stopách filmu Jackass 3D, jenž vydělal více než 120 milionů dolarů v prodeji lístků po celém světě.
Nitro Circus Live vznikl díky partnerství mezi tvůrci Nitro Circus a australskou společností Global Action Sports, která se specializuje na sportovní marketing a organizování akcí.